D dorost prohrál se Zličínem

po 22.2., Tomáš Bouda

P r a h a - Baníkovští D dorostenci zastoupili v utkání mladší kolegy a nastoupili proti dorostu Zličína. Zápas začal Baník dobře, ale po inkasovaném góle v druhém poločase začali dorostenci hrát příliš individuálně. Nakonec Baník ještě dvakrát inkasoval a prohrál 3:0

přát., neděle 21.2.2010
FC Zličín - FK Baník Sokolov  3:0  (0:0)
Branky: 55. - 1:0, 65. - 2:0, 75. - 3:0.
FK Baník Sokolov: 1. poločas: Rau – Faber, Chmelenský, Martinec, Radler – Škoda, Mašek, Plechatý, D. Peterka – Sláma, Šamberger;
2. poločas: Rau – Szewieczek, Chmelenský, Martinec, D. Peterka – Gyurics, P. Peterka, Šamberger, Škoda – Sláma, Kalous.

Baník začal zápas dobře a dostal se do několika šancí, bohužel skórovat se nepodařilo. I v dalším průběhu první půle Baník byl lepším celkem, ale stav se neměnil. V 55. minutě Baník inkasoval a od této chvíle hráči začali podávat špatný výkon. Následovali další dvě inkasované branky a D dorost tak prohrál se Zličínem 0:3.

Trenér Petr Götzl: „Utkání, které jsme hráli místo našich A žáků, jsme začali velmi aktivně a do 8. minuty se dostal do tří dobrých šancí Sláma po přihrávkách Šambergra, ale ani jednou přesně nezakončil. V 10. minutě dobře zasáhl Rau v brance po nepřesné malé domů. Do konce poločasu jsme soupeře už k ničemu nepustili a do dalších slibných situací dostal po dobré kombinaci Šamberger, Škoda hlavou po rohu Plechatého a znovu Sláma tentokrát po centru Škody – ovšem vše bez přesné koncovky. Druhý poločas jsme začali stejně aktivně, ale bohužel jen 10 minut, které přinesly jen dobrou pozici ke střelbě ze šestnáctky Lukáše Kalouse. V 55. minutě jsme nezvládli rychlý protiútok a Zličín šel do vedení. Naše hra od této minuty nesla prvky chaosu v obranné fázi, bez nebo s minimální kombinací a snahy “sám“ rozhodnout a přejít tři hráče nejlépe zahuštěným středem. Výsledkem byl tak konečný stav 3:0 po zbytečných ztrátách míče při sólo akcích nebo tragicky nepřesných přihrávkách.“