D dorost porazil Chomutov a vede divizi

po 30.8., Tomáš Bouda

Chomutov – Další tři body získali D dorostenci Baníku Sokolov. Svěřenci Luboše Váši vyhráli v Chomutově 2:3, po poločase 1:0. Branky za Baník stříleli Matěj Kravár a Dominik Sys , jenž se prosadil dvakrát. Baník tak ve třech utkáních získal plný počet bodů. Na předešlé úspěchy budou chtít D dorostenci navázat v neděli, kdy od 12.15 přivítají Bohemians 1905 „B“.

4., sobota 28.8.2010
FK Chomutov - FK Baník Sokolov  2:3  (1:0)
Branky: 31. – 1:0, 49. – 1:1 Kravár, 61. – 1:2 Sys, 71. – 1:3 Sys, 72. – 2:3.
FK Baník Sokolov: Kocourek – Bauer (68.Heřman), Šváb, Veselovský, Legr – Batela (41. Kačírek), Kravár, Šťastný (59. Jirák), Sys, Houdek – Machala

V prvním poločase padla pouze jedna branka a tu zaznamenali domácí, kteří tak do šaten odcházeli s mírným vedením. Vyrovnat se Baníku podařilo brzy po změně stran. Úspěšným střelcem byl Matěj Kravár. Pak přišly chvíle Dominika Syse. V 61. Minutě strhl tento záložník vedení na stranu Baníku a v 71. minutě zvýšil Sys už na 1:3. Domácí Chomutov však ihned vzápětí snížil a tak nebylo o vítězi rozhodnuto do samého konce zápasu. Další branka nakonec však nepadla a Baník si odvezl všechny tři body.

Trenér Luboš Váša k utkání: „Ve velmi tvrdě hraném utkání jsme podali dobrý výkon a zaslouženě jsme zvítězili."