D dorost na Meteoru úspěšný

po 16.8., Tomáš Bouda

P r a h a - Nejlépe ze všech dorosteneckých týmů vkročili do sezony D dorostenci, kteří dokázali zvítězit na hřišti Meteoru Praha B 0:3 po poločase 0:1. Svěřenci Luboše Vášy tak hned v prvním zápase získali plný počet bodů. Branky loňských ligových žáků stříleli Josef Bauer, Kryštof Šťastný a Marián Lukáč. Ve druhém zápase nastoupí D dorost na domácí umělce proti Libuši. Hrát se bude v neděli 22.8. od 12.15 hodin

2., sobota 14.8.2010
Meteor Praha B - FK Baník Sokolov  0:3  (0:1)
Branky: 37. Bauer, 41. Šťastný, 80. M. Lukáč
FK Baník Sokolov: Povinský – Jirák (41. R. Lukáč), Veselovský, Šváb, Legr – Bauer (65. Heřman), Slabyhoudek (61. Kačírek), Šťastný, Sys, M. Lukáč – Houdek.
Připraven: Kocourek

K prvnímu mistrovskému utkání v kategorii dorostu nastoupil hráči ročníku 1995. A zápas se mladým fotbalistům Baníku vyvedl, hráči byli celou dobu lepším celkem. Vedení se Baník dočkal v 37. minutě, kdy se prosadil Josef Bauer. Druhou branku přidal ihned po změně stran Kryštof Šťastný. D dorostenci si vypracovali i další šance, ale další gól přidal už jen Marián Lukáč v poslední minutě utkání. Baník s přehledem zvítězil na hřišti Meteoru Praha 0:3.

Trenér Luboš Váša k utkání: „Téměř celé utkání jsme měli pod kontrolou a zaslouženě jsme vyhráli. Dařilo se nám i herně, byli jsme důraznější v osobních soubojích a je jen škoda, že jsme neproměnili několik dalších příležitostí."