C žáci šestkrát inkasovali od Krče

ne 20.2., Jan Kašpar

P r a h a, S o k o l o v - Po utkání s Havlíčkovo Brodem měli C žáci na programu další přípravný zápas v jednom dni. V tom se utkali se Spartou Krč. Sparta byla produktivnější v koncovce, a nakonec zvítězila 6:1.

přát., sobota 19.2.2011
Sparta Krč - FK Baník Sokolov  6:1  (3:0)
Branky: 8. 1:0, 11. 2:0, 22. 3:0, 33. 4:0, 36. 5:0, 38. 6:0, 56. 6:1 Parth (Vican)
FK Baník Sokolov: Kýček L. – Balogh, Stockner, Samek, Žolna – Kraclík, Parth, Štěpánek, Biker – Unger, Vican
Střídali: Frána, Hollý, Kaucký, Korel, Kýček K., Nguyen, Štrunc

Po zápase s Havlíčkovo Bordem proti Spartě Krč začal Baník výborně, vypracoval si dvě tutovky, které však Unger ani Vican nedokázali proměnit. A tak trestal soupeř. V 8. minutě se po rozehrání rohu prosadil hlavou jeden z pražanů a Krč ujala se vedení 1:0. V 11. minutě vyrobila sokolovská obrana hrubku a soupeř zvýšil na 2:0. Ve 22. minutě jeden z hráčů Krče unikl po levé straně a přehozením brankaře stanovil poločasové skóre na 3:0. V druhém poločase pokračoval soupeř v nátlakové hře a v rozmezí pěti minut nastřílel Baníku další tři branky. V 56. minutě se našim žákům podařilo vstřelit čestný gól, který po úniku Vicana po pravém křídle a zpětné přihrávce upravil Parth konečné skóre na 6:1.