C žáci rozstříleli Kladno

čt 22.7., Jan Kašpar

K l a d n o - Sokolovští C žáci na konci soustředění odjeli na přátelský zápas s mladšími žáky SK Kladno ročníku 1998, kteří letos budou hrát žákovskou ligu. Zápas vyšel našim žákům náramně, a po zásluze zvítězili 7:0!

0.kolo, středa 21.7.2010
SK Kladno - FK Baník Sokolov  0:7  (0:2)
Branky: 7., 40. Vican, 29., 62. Frána, 53. Štěpánek, 57. Kocour, 70. Kolář
FK Baník Sokolov: Kýček L.- Balogh, Stockner, Samek, Kaucký – Unger, Vican, Parth, Frána – Kocour, Kolář

Zápas se hrál po dohodě mezi trenéry v délce 2 x 35 minut.

Hned od úvodního hvizdu se mladí baníkovci pustili do soupeře a svým důrazem a rychlostí nedali soupeři příliš prostoru ke hře. Baníku navíc šlapala kombinace jako po másle, takže branka doslova vysela na vlásku. V 7. minutě byla v podání Baníku k vidění parádní akce, kdy se po ose Párth – Kocour k míči dostal Vican a ranou z velkého vápna pod břevno poslal C žáky do vedení. Ve 29. minutě poté Frána předvedl samostatnou akci a ranou z 20 metrů zvyšoval na 0:2. Toto skóre platilo i o poločase.

Ve druhém poločase pokračoval Baník v nasazeném tepmu. Ve 40. minutě zahrával Frána roh a Vican hlavou zakončil - 0:3. V 53. minutě přišel únik Kocoura po křídle, následně střela a ještě dorážka Štěpánka, který upravil na 0:4. V 57. minutě opět unikl Kocour po straně hřiště, navíc přidal přesné zakončení a bylo to už 0:5. 62.minuta - Frána prošel až před brankaře a nezaváhal - 0:6. A o konečný výsledek se postaral Kolář, když Korel zátáhl po křídle a přesnou nahrávkou vybídl Koláře ke skórování, který uzavřel skóre na 0:7 ve prospěch C žáků.