C žáci remizovali s Plzní

út 23.2., Jan Kašpar

P l z e ň - C žáci nastoupili 20. února k přípravnému utkání proti žákům plzeňské Viktorie. Utkání i díky mnoha neproměněným šancí Baníkovců nakonec skončilo 1:1, jedinou branku Sokolova vsítil Oláh.

přát., sobota 20.2.2010
FC Viktoria Plzeň - FK Baník Sokolov C žáci  1:1  (1:1)
Branky: 14. 1:0 - 20. Olah
FK Baník Sokolov C žáci: Kasl – Kníř, Klubal, Denk, Půta – Stropek, Badocha, Gaspár, Hašek – Koubek, Olah. Střídali: Čermák, Štěrba, Janda, Kohajda, Procházka

Hned v úvodu mohli jít naši žáci do vedení, Oláh však ani jednu ze svých dvou šancí neproměnil. Jako první tak skórovali domácí hráči Viktorky - ve 14. minutě se ujali vedení 1:0. Za šest minut už ale bylo srovnáno. Ve 20. minutě totiž Koubek poslal přesným pasem do brankové příležitosti Oláha a ten už se tentokráte nemýlil - bylo tak srovnáno na 1:1. Ve 32. minutě mohli dokonce Baníkovci jít do vedení, brankář domácích si však se Štěrbovo pokusem dokázal poradit. O chvíli měl Štěrba další samostatný únik, opět však neproměnil. V závěru utkání si vypracovali ideální příležitost ke skórování po průniku po pravé straně domácí, brankář Baníku Procházka byl ale pozorný a tak utkání skončilo nerozhodně 1:1.

Trenér Stanislav Galisz: „Vzhledem k tomu, že jsme utkání odehráli bezprostředně po soustředění, tak bych chtěl hráče za předvedený výkon pochválit. Škoda jen neproměněných gólových příležitostí.“