C žáci porazili Ústí nad Labem 5:0

út 9.2., Jan Kašpar

S o k o l o v, P r a h a - Na umělé trávě Motorletu Praha se utkali C žáci sokolovského Baníku s žáky z Ústí nad Labem. Utkání vyšlo lépe našim hráčům, kteří vyhráli 5:0.

přát., sobota 6.2.2010
FK Baník Sokolov D žáci - FK Ústí nad Labem  5:0  (1:0)
Branky: 37., 46. Štěrba, 19. Koubek, 48. Badocha, 69. Gaspár
FK Baník Sokolov D žáci: Kasl – Kníř, Klubal, Denk, Janda – Stropek, Badocha, Gaspár, Hašek – Koubek, Oláh

Střídali: Štěrba, Herink, Rubeš, Javorský, Čermák, Procházka

Utkání vyšlo našim žákům co do počtu vstřelených branek v druhé půli, kdy se postupně prosadili Štěrba (který si připsal dvě branky), Badocha a Gaspár. Jediným střelcem prvního poločasu byl Koubek. V utkání měli C žáci ještě další šance, více se jim však proměnit nepodařilo.

Trenér Stanislav Galisz po utkání: „V první půli nejdříve neproměnil vyloženou šanci Stropek, když mířil pouze do tyče. Chvíli nato po průniku po levé straně mohl skórovat Oláh, trefil ale opět pouze tyč ústecké branky. Do vedení jsme se dostali v 19. minutě zásluhou Koubka a jeho přesné střely. Ve druhé půli nejprve zvýšil ve37. minutě Štěrba na 2:0 a tentýž hráč přidal ve 46. minutě pohotovou dorážkou po střele Herinka i třetí gól. O dvě minuty později zvýšil Badocha na 4:0. Poté se v dobré pozici po rohu ocitl Čermák, hlavou ale pouze orazítkoval břevno ústecké branky. Pouze do tyče poté mířili znovu Oláh a po něm i Badocha. Závěrečný gól vstřelil minutu před koncem po hezké kombinační akci Gaspár. Soupeř hrozil v průběhu utkání především z přímých kopů a největší šanci ke vstřelení gólu po rychlém protiútoku v závěru utkání nedokázal proměnit.“