C žáci porazili Havlíčkův Brod

ne 20.2., Jan Kašpar

P r a h a, S o k o l o v - V přátelském zápase se utkali C žáci s Havlíčkovo Brodem. Baníkovci o svém vítězství rozhodli již v prvním poločase, kdy vstřelili čtyři branky, které se ukázaly jako vítězné.

přát., sobota 19.2.2011
FC Slovan Havlíčkův Brod - FK Baník Sokolov  0:4  (0:4)
Branky: 3. 0:1 Vican, 20. 0:2 Biker, 36. 0:3 Vican (Unger), 62. 0:4 Balogh (Kraclík)
FK Baník Sokolov: Kýček L. – Balogh, Stockner, Samek, Žolna – Kraclík, Parth, Štěpánek, Biker – Unger, Vican
Střídali: Frána, Hollý, Kaucký, Korel, Kýček K., Nguyen, Štrunc

V utkání proti Havlíčkovu Brodu se sokolovským hráčům povedl především začátek utkání, kdy Vican využil soupeřovo chybu v rozehrávce a ranou z 20 metrů zavěsil na 1:0. Druhou branku přidal Baník opět dalekonosnou střelou, pod břevno se trefil ve 20. minutě Biker - 2:0. Tak skončil i první poločas. V druhém poločasu pokračoval Baník v nátlakové hře a svou kombinací si vytvářel mnoho gólových šancí. Přesto dokázal využít už jenom dvě, a to v 36. minutě, kdy ideálně přihrál Unger do šestnáctky Vicanovi a ten nezaváhal - 3:0. Další branka padla v 62. minutě. To Kraclíkovo střelu soupeřův brankař ještě vyrazil, ale na dorážku Balogha už neměl - 4:0. Tímto výsledek utkání i skončilo.