C žáci podlehli B žákům 0:4

čt 22.7., Jan Kašpar

S o k o l o v - V přátelském utkání se utkali C a B žáci Baníku Sokolov. Utkání přineslo vyrovnaný první poločas, v tom druhém však starší žáci vstřelili tři branky rozhodli o svém vítězství.

přát, sobota 17.7.2010
FK Baník Sokolov - FK Baník Sokolov  0:4  (0:1)
FK Baník Sokolov: (C žáci) Kýček K. – Balogh, Stockner, Samek, Kaucký – Vican, Vokáč, Parth, Frána – Unger, Kolář

V rámci začátku soustředění mladší žáci odehráli přátelské utkání se staršími žáky po dohodě mezi trenéry v délce 2 x 35 minut.

Prvních dvacer minut byli mladší baníkovci iniciativnější, dařila se jim kombinace a přerušování hry B žáků. Již ve 2. minitě se po chybě v obraně dostal Kolář do gólové šance, ale jeho rána šla jen do tyčky. To byla první velká příležitost zápasu. Po 20 minutách hry se rozehráli i starší žáci, kteří se svým důrazem, kombinací a rychlostí začali dostávat do vyložených šancí. V těchto okamžicích byl často hrdinou brankář Kýček, který zachraňoval, co se dalo. Přesto ve 31. minutě se po zaváhání v obraně k míči na hranici velkého vápna dostal jeden z B žáků a přízemní střelou se poslal svůj tým do vedení 0:1.

Ve druhém poločase pokračovali starší žáci v náporu a ve 49., 51. a 62.minutě přidali další tři branky a ustanovili konečný výsledek na 0:4. Ke konci utkání si i mladší žáci vypracovali dvě šance, ale ani ta Nguyenova, ani Vicanova brankami neskončily.