C žáci opět vítězně

po 23.8., Jan Kašpar

M o s t - Po domácím vítězství nad Bohemians 1905 jeli tentokráte naši C žáci k dalšímu mistrovskému utkání do Mostu. Zde se jim také zadařilo, a domácí porazili 2:4. O branky se postarali dvougóloví Vokáč se Štěpánkem.

3.kolo, neděle 22.8.2010
FK Baník Most B - FK Baník Sokolov  2:4  (1:3)
Branky:17. 1:1,58. 2:4 - 3., 30. Vokáč, 22., 36. Štěpánek
Rozhodčí: Krupák - Černý, Lenkvik
FK Baník Sokolov: L.Kýček – Balogh, Samek, Stockner, Kaucký – Frána, Parth, Vokáč, Žolna – Vican, Biker
Střídající: Číž, Kraclík, Korel, Nguyen, Štěpánek, Unger

C žákům se podařilo svého mosteckého soupeře překvapit již na začátku utkání, hned ve 3. minutě totiž centroval do vápna Vican, kde balonu ujal Vokáč a přesně vystřelil - 0:1. O vedení však sokolovský Baník záhy přišel, v 17. minutě se totiž po zaváhání naší obrany podařilo Mostu vyrovnat na 1:1. Vyrovnaný stav ale opět nevydržel dlouho. Ve 22. minutě poslal svůj tým do vedení tentokráte Štěpánek, který svou standardní situací z 25 metrů upravil skóre na 1:2 z pohledu domácích. Do poločasu se skóre měnilo ještě jednou, a to ve 30. minutě, kdy se po ose Vican-Parth dostal k balonu Vokáč a připsal si svůj druhý gól v utkání, zároveň zvýšil na 1:3.

I do druhého poločasu vstoupili naši žáci lépe, ve 36. minutě totiž Frána vyslal do únika Štěpánka, tomu se následně podařilo nasadit kličku brankáři a upravil na 1:4. Poslední slovo ale měl domácí mostecký Baník, a to v 58. minutě, kdy naše obrana opět zaváhala a jeden z útočících hráčů toho využil na snížení na 2:4. I přesto si ale C žáci vezou z Mostu tři body a po prvních dvou zápasech v Divizi se tak mohou chlubit stoprocentním bodovým ziskem.