C dorost v Nové Roli v souboji o třetí místo porazil muže Chodova

po 26.7., Tomáš Bouda

N o v á R o l e - Po porážce s Vintířovem čekal na C dorost souboj o třetí místo na turnaji v Nové Roli. V něm čekal na mladíky loňský účastník mužské divize Spartak Chodov. Dorost si tímto protivníkem dokázal poradit a porazil Chodov 2:1 po poločase 1:0. Baník tak na Letním turnaji FK Nová Role obsadil třetí příčku. Vítězem celého turnaje je Vintířov, který ve finále porazil domácí celek. Nejlepším střelcem turnaje byl Martin Sláma z C dorostu Baníku Sokolov.

přípr., sobota 24.7.2010
FK Baník Sokolov - Spartak Chodov  2:1  (1:0)
Branky: 17. – 1:0 Plechatý (Kravar, Živný), 72. – 2:0 Sláma (Kalous), 87.- 2:1.
FK Baník Sokolov: 1.poločas: Rau – Faber, Martinec Dan, Chmelenský, Radler - Živný, Kravar, Plechatý, Peterka Petr - Šamberger, Slimi
2.poločas:Strnad – Szewieczek, Martinec Dan, Faber, Peterka David - Škoda, Kravar, Kalous, Zázrivec - Sláma, Radler (80. Šamberger)