C dorost těsně podlehl Liberci

pá 20.8., Tomáš Bouda

L i b e r e c – Podruhé v krátkém období se na hřišti soupeře představili i mladší dorostenci. Podruhé svěřenci Tomáše Hájka narazili také na zvučného soupeře. Baník v zápase nakonec prohrál těsně 1:0, ale byl Liberci vyrovnaným soupeřem. V sobotu nastoupí dorostenci doma proti Písku. Utkání se hraje od 15.15 hodin.

1., středa 18.8.2010
FC Slovan Liberec - FK Baník Sokolov  1:0  (0:0)

Přímé kopy – 1:1
FK Baník Sokolov: Strnad - D. Peterka (41. Živný), Faber, Chmelenský, Radler – Šamberger, Kravar, Plechatý, Zázrivec (41. P. Peterka) – Sláma (41. Kalous), Slimi

Od začátku byla hra vyrovnaná a Baník v prvním poločase hrál dobrý fotbal. Bohužel po změně stran se domácí Liberec trefil pěknou dalekonosnou střelou a vedl 1:0. Tato branka nakonec rozhodla o vítězi celého utkání. Ani jedno mužstvo si nevypracovalo větší brankovou příležitost a tak v C dorost prohrál v Liberci 1:0

Trenér Tomáš Hájek: „V celkově vyrovnaném utkání bez větších příležitostí jsme podali hlavně v prvním poločase opět solidní výkon. Ve druhém poločase se soupeř ujal vedení nádhernou střelou ze třiceti metrů, nám se bohužel nepodařilo výraznějším způsobem ohrozit libereckou bránu.“