C dorost s Královským Poříčím remizoval

po 21.2., Tomáš Bouda

S o k o l o v - C dorost má za sebou další utkání proti mužskému týmu. Tentokrát byl soupeřem celek krajského přeboru Královské Poříčí. Baník vstoupil do utkání velmi dobře a po poločase vedl 2:0. Nakonec zápas skončil remízou 3:3. Všechny branky Baníku vstřelil Martin Sláma.

přípr., neděle 20.2.2011
FK Baník Sokolov - Baník Královské Poříčí  3:3  (2:0)
11. – 1:0 Sláma (Šamberger), 34. – 2:0 Sláma, 50. – 3:0 Sláma (Šamberger, Radler), 54. – 3:1, 61. – 3:2, 78. – 3:3.
PŘÍMÉ KOPY – 3:4
FK Baník Sokolov: 1.poločas:: Rau – Peterka David, Chmelenský, Martinec, Radler - Škoda, Kravar, Šamberger, Kalous, Zázrivec - Sláma, Šamberger
2.poločas:: Rau – 41. Faber (59. Kalous), Martinec, Chmelenský, Radler - 41. Szewieczek, Kravar, Škoda, 41. Peterka Petr - Sláma, Šamberger

Trenér Tomáš Hájek: „V prvním poločase jsme jednoznačně přehrávali soupeře pohybem, agresivitou a rychlými kombinacemi, zaslouženě jsme vyhráli poločas 2:0, další příležitosti jsme bohužel nevyužili. Od 50. minuty druhého poločasu soupeř postupně vyrovnával hru, začali jsme pod tlakem chybovat, čehož Poříčí využilo ke srovnání skóre utkání.