banner Tipsystems

C dorost remizoval v Teplicích 0:0

po 19.7., Lukáš Švéda

T e p l i c e - Noví svěřenci trenéra Hájka - C dorost se v přátelském utkání utkal s teplickou U16. Ve vyrovnaném zápase branka nepadla ani na jedné straně, ačkoliv oba týmy na to příležitosti měly.

přát., sobota 17.7.2010
FK Teplice - FK Baník Sokolov  0:0  (0:0)
Branky: bez branek
FK Baník Sokolov:
1.poločas: Rau - Szewieczek, Martinec Dan, Chmelenský, Radler - Živný, Kravar, Kalous, Peterka Petr - Sláma, Škoda
2.poločas: Strnad – Peterka David, Martinec Dan, Chmelenský, Radler - Slimi, Kravar, Plechatý, Zázrivec - Duzbaba (70. Sláma), Šamberger

Komentář k zápasu

Sokolovský C dorost zajížděl do Teplic, kde se v rámci přípravného utkání střetl se stejně starým soupeřem. Zápas nabídl vyrovnanou partii, čemuž napovídá i počet vyložených šancí. Na každé straně byly k vidění dvě, hráči obou týmů však své příležitosti nevyužili. Také poměr střel na bránu byl vyrovnaný 7:7. Baníkovci zahrávali více rohových kopů, ale ani z nich se jim nepodařilo vstřelit Teplicím branku. Zápas tak skončil bezbrankovou remízou.

Ohlasy trenérů

K přípravnému zápasu v Teplicích trenér Tomáš Hájek řekl: "V prvním přípravném utkání jsme nepodali určitě optimální výkon zejména v útočné fázi. Menší rozměry hřiště přinesly více osobních soubojů, což jsme uvítali, utkání nám odhalilo slabiny v důrazu, zejména ve vzdušných soubojích, také jsme byli horší v pohybu bez míče. Určitě byli k vidění i světlejší chvilky – velmi dobré okamžiky v defenzivě i v přechodu do útočné fáze, kdy scházela k vytvoření brankové příležitosti jen větší přesnost finální přihrávky."

 
 
Související články - zápas
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner