C dorost porazil své mladší kolegy

út 15.2., Tomáš Bouda

S o k o l o v - V rámci přípravy změřili síly hráči C dorostu a D dorostu Baníku Sokolov. Vítězně ze zápasu nakonec odcházeli hráči C dorostu, kteří porazili své mladší kolegy 2:0 po poločase 0:0. Branky vítězů stříleli Pavel Živný a Martin Sláma.

přípr., pátek 11.2.2011
FK Baník Sokolov - FK Baník Sokolov D dorost  2:0  (0:0)
Branky: 56. – 1:0 Živný (Peterka David), 80. – 2:0 Sláma (Zázrivec)
PŘÍMÉ KOPY – 4:0
FK Baník Sokolov: 1.poločas : Rau – Szewieczek, Martinec, Faber, Radler - Škoda, Kravar, Šamberger, Plechatý, Peterka Petr - Sláma
2.poločas : Rau – 41. Peterka David, Faber, Martinec, Radler - 41. Živný, 41.Mašek, Šamberger, 41. Kalous, 41. Zázrivec - Sláma

Trenér Tomáš Hájek: „Oboustranně důrazné utkání. Přestože jsme po celé utkání měli znatelnou herní převahu, „šestnáctka“ pozorně a velmi dobře bránila, hlavně v prvním poločase jsme se těžko prosazovali do koncovky. Druhý poločas jsme si vytvořili více střeleckých příležitostí, z nichž jsme dvě proměnili.“