C dorost porazil Teplice 2:1

út 8.2., Tomáš Bouda

S o k o l o v – Cenné vítězství si v přípravě připsali C dorostenci Baníku Sokolov. Svěřenci trenéra Tomáše Hájka porazili Teplice 2:1 po poločase 1:0. Branky Baníku stříleli Martin Sláma a Lukáš Kalous .

přípr., sobota 5.2.2011
FK Baník Sokolov - FK Teplice  2:1  (1:0)
Branky: 38. – 1:0 Sláma (Kalous, Plechatý), 75. – 1:1 PŘK, 80. – 2:1 Kalous (Škoda, Sláma).
PŘÍMÉ KOPY: – 1:2
FK Baník Sokolov: 1.poločas : Rau – Škoda, Martinec Dan, Faber, Radler - Kalous, Kravar, Šamberger, Plechatý, Peterka Petr - Sláma
2.poločas : 41. Strnad – 41. Karlík, Martinec Dan, Faber, Radler - 41. Sys, Kravar, Šamberger, Plechatý (58. Kalous), Škoda - Sláma