C dorost porazil Most 1:2

po 30.8., Tomáš Bouda

M o s t – Po vítězství doma nad Pískem přidali mladší dorostenci Baníku v České lize další tři body. C dorost porazil Most na jeho hřišti 1:2 po poločase 1:1. O vítězství rozhodl Jakub Chmelenský brankou v poslední minutě. První branku Baníku vstřelil již ve třetí minutě Robert Radler. V dalším utkání hostí Baník na domácí umělce tým Kladna. Utkání se hraje v sobotu od 15.15 hodin.

4., neděle 29.8.2010
FK Baník Most B - FK Baník Sokolov  1:2  (1:1)
Branky: 3. Radler (Kalous) – 0:1, 16. 1:1, 80. Chmelenský (Szewieczek)

Přímé kopy – 1:3
FK Baník Sokolov: Rau – D. Peterka (41. Szewieczek), Martinec, Chmelenský, Radler – Živný, Mašek (41. Faber), Kalous, P. Peterka (41. Škoda) – Sláma, Šamberger (41. Duzbaba).

Baník začal v Mostě výborně. Hned ve třetí minutě se hráči C dorostu radovali z gólu, který vstřelil po rohu Robert Radler. Asistenci na této brance měl Kalous. Baník ještě několik minut pokračoval ve velmi dobré hře, ale pak polevil. Domácí Most toho ihned využil a v 16. minutě vyrovnal. Do druhého poločasu poslal trenér Hájek čtyři nové hráče a obránci Chmelenský s Radlerem se posunuli do zálohy resp. útoku. Byl to však Most, který hrozil. V poslední minutě se ale štěstí přiklonilo na stranu Baníku, když na po centru Szewieczeka skóroval Jakub Chmelenský a rozhodl o zisku tří bodů pro Baník Sokolov.

Trenér Tomáš Hájek: „V prvních deseti minutách utkání jsme si vytvořili drtivou herní převahu, vstřelili gól Radlerem po rohovém kopu Kalouse a další šance neproměnili. Poté jsme znatelně polevili, přenechali jsme herní iniciativu Mostu, který si aktivní hrou vynutil převahu, jejímž výsledkem byla vyrovnávající branka. Do druhé půle jsme poslali všechny náhradníky s cílem agresivněji napadat rozehrávku soupeře, nutit jej k chybám. Opak byl pravdou, Most nadále hrozil z rychlých protiútoků, z nichž si vytvářel střelecké příležitosti, jež však nedokázal využít. Přesto jsme se nakonec radovali, v poslední minutě utkání naskočil na Szewieczekův centr Chmelenský a zajistil pro nás tři body."