C dorost podlehl staršímu dorostu Libuše

po 22.2., Tomáš Bouda

P r a h a - V dalším vystoupení na turnaji staršího dorostu prohrál C dorost s Libuší, která v soutěži nastupuje proti baníkovskému A dorostu. Sokolov v zápase nepodal příliš dobrý výkon a podlehl soupeři 3:0. Dorostenci však sbírají cenné zkušenosti proti starším protihráčům a dosud na turnaji podávali kvalitní výkony.

Přípr., neděle 21.2.2010
Libuš - FK Baník Sokolov  3:0  (1:0)
Branky: 44. – 0:1, 72. – 0:2, 83. – 0:3.
FK Baník Sokolov: Susko – Kopecký, Koubek, Tuschinovschi, Glanc – Pachta, Dudešek, Tůma, Špak – Kobera, Iterský. Střídali: Seman, Friedl, Gašpar.

Baník tahal proti staršímu soupeři celý zápas za kratší konec. Do přestávky se Libuš střelecky prosadila v předposlední minutě. Baníku se nepodařilo po pauze vyrovnat a naopak v 72. a 83. minutě ještě C dorost dvakrát inkasoval.

Trenér František Krejčí: : „Další turnajový zápas, tentokrát s divizním starším dorostem Libuše, nám vůbec nevyšel. Na hřišti bylo z naší strany vidět spoustu nepřesností, za celý zápas jsme se nedostali k souvislejší kombinaci a soupeř zaslouženě a poměrně lehce zvítězil, když jsme mu to svou hrou hodně usnadnili. Bohužel ani s nasazením mužstva nemohu být tentokrát spokojen, bylo to hodně vlažné, soupeři jsme dali až příliš prostoru ke hře. My jsme si za celý zápas vypracovali jen dvě, tři slibné šance, které jsme jako obvykle trestuhodně zahodili. Jen těžko hledat v tomto zápase nějaké pozitiva, jediným hráčem, který snese přísnější měřítko byl David Dudešek, který měl chuť hrát a bylo ho na hřišti hodně vidět. Bohužel v této snaze zůstal osamocen. Na druhé straně je těžké očekávat, že mladší dorostenci odehrají kvalitní turnaj staršího dorostu bez herního výpadku. Většina utkání na tomto turnaji měla v sobě hodně pozitivního a tak mě tento výpadek nechává klidným. Jsem přesvědčen o tom, že nám tato konfrontace s věkově výrazně staršími hráči pomůže uspět v blížící se jarní části soutěže. I když tomu konečné výsledky na turnaji neodpovídají, odehráli jsme s mužstvy staršího dorostu velmi dobré zápasy. Jediné s čím jsem stále nespokojen je proměňování šancí. Být v této činnosti úspěšnější, mohly být výsledky odehraných utkání mnohem příznivější.“