banner Tipsystems

C dorost na turnaji v Nové Roli prohrál s Vintířovem

ne 25.7., Tomáš Bouda

N o v á R o l e - Po bezbrankové remíze s Teplicemi čekal na C dorost turnaj v Nové Roli. Prvním soupeřem Baníku byl účastník krajského přeboru Baník Vintířov. Po bezbrankovém prvním poločase nakonec dorostenci prohráli 2:3. Obě branky vstřelil útočník Martin Sláma.

přípr., sobota 24.7.2010
Baník Vintířov - FK Baník Sokolov  3:2  (0:0)
Branky:37. – 1:0 ROH, 45. – 1:1 Sláma (Kalous, Škoda), 54. – 2:1, 62. – 3:1, 67. – 3:2 Sláma (Kalous, Šamberger).
FK Baník Sokolov: 1. poločas:Rau – Peterka David, Martinec Dan, Chmelenský, Radler - Slimi, Kravar, Plechatý, Zázrivec - Sláma, Živný
2. poločas:Strnad – Szewieczek, Martinec Dan, Chmelenský, Radler - Škoda, Kravar, Kalous, Zázrivec - Sláma, Šamberger

Komentář k zápasu

V prvním poločase si Baník spíše zvykal na svého staršího protivníka a ani jedno mužstvo se nedokázalo brankově prosadit. Druhý poločas byl již odlišný. Dorostenci Baníku Sokolov se dokázali dostat do šancí a také stříleli branky. Vintířov však bohužel dokázal využít individuálních chyb hráčů C dorostu a vstřelil o jednu branku více. Na dorostence tak zbyl pouze souboj o třetí místo.

Ohlasy trenérů

Trenér Tomáš Hájek:„S účastníkem krajského přeboru mužů jsme odehráli těžké utkání, soupeř nás důkladně prověřil v obranné fázi. Zejména v prvním poločase jsme měli problémy s důrazem, po získání míče jsme se jen těžko prosazovali na polovině soupeře. Ve druhém poločase jsme byli daleko důraznější a to se začalo projevovat i na naší útočné činnosti, dokázali jsme častěji ohrozit bránu soupeře, bohužel jsme často individuálně chybovali, čehož soupeř dokázal gólově využít. Utkání tak nakonec skončilo těsným, ale zaslouženým vítězstvím Vintířova."

 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner