Baník se s Ústím nad Labem rozešel smírně 1:1

pá 11.2., Lukáš Švéda

B l š a n y - V bývalé ligové vísce Blšanech dnes druholigové áčko odehrálo poslední zápas před odjezdem na soustředění. Jejich soupeřem bylo prvoligové Ústí nad Labem, kterému se loni podařilo do nejvyšší soutěže postoupit. První poločas vyzněl lépe pro ústecké mužstvo, které v prvním dějství bylo po všech stránkách lepší. Vypracovalo si několik jasných příležitostí, ale obrana Baníku udržela čisté konto. Stav po první půli tak byl 0:0. Druhý poločas byl již vyrovnanější a baníkovské zlepšení přineslo své ovoce v podobě úvodní branky z kopačky Daridy. Vedení Baníku vydrželo do 78. minuty, kdy za soupeře vyrovnával Krbeček. Baník tak opět neprohrál a v přípravě se mu výrazně daří.

přát., pátek 11.2.2011
FK Baník Sokolov - FK Ústí nad Labem  1:1  (0:0)
Branky: 65. Darida - 78. Krbeček
FK Baník Sokolov: 1. poločas: Bertelman - Šmerda, Dřížďal, Chupač, Hanzlík - Dittrich, Darida, Čada, Vaněček - Podrazký - Mlika
2. poločas: Dvořák - Šmerda (75. Kaplan), Dřížďal, Chupač, Hanzlík (65. Blažek) - Dittrich (65. Javorský), Čada (65. Šindelář), Darida (80. Bereczký), Vaněček - Podrazký (80. Duchnič) - Mlika (65. Šilhan)
FK Ústí nad Labem: Vorel (K) - Dvořák (46. Gibala), Valenta (46. Džuban), Polák, Hruška - Doležal, Martykán, Zachariáš, Volek (46. Benčík) - Veverka (46. Krbeček), Svátek (65. Holek)