banner Tipsystems

Baník remizoval s bundesligovým Regensburgem

po 8.2., Tomáš Bouda

S o k o l o v - Atraktivní a velmi těžký soupeř se postavil A dorostu v pátek večer. Baník se utkal s bundesligovým Regensburgem a počínal si velmi dobře. Sokolov v utkání dvakrát vedl a nechybělo moc a hráči si mohli připsat velmi cenný skalp. Německý tým nakonec v 85. minutě vyrovnal na konečných 3:3. Za Baník skórovali Neudert, Novotný a Nerad.

Přát., pátek 5.2.2010
FK Baník Sokolov - SSV Jahn Regensburg  3:3  (1:1)
Branky: 9. Neudert (Hudec), 24. – 1:1, 52. – 1:2, 61. Novotný (Nerad, Jankovský), 79. Nerad (Jankovský), 85. – 3:3.
FK Baník Sokolov: Martinec (46. Novák, 56. Martinec) – Burkyt (77. Valovič), Šaloun, Oláh, Neudert (77. Melichar) - Hudec, Jankovský, Vodrážka (60. Červík), Domin (65. Nicklas) – Kouba (46. Novotný), Nerad (80. Kouba).

Komentář k zápasu

Proti týmu z německé nejvyšší soutěže začal Baník na výbornou. V 9. minutě se prosadil Václav Neudert, kterému asistoval Hudec. Regensburgu se podařilo vyrovnat v 24. minutě. Do poločasu se brankově již žádný tým neprosadil a tak první poločas skončil remízou 1:1. Baník se svého soupeře nezalekl ani ve druhém poločase. Od 52. minuty museli ale dorostenci dotahovat, neboť Regensburg šel do vedení. Díky brankám Novotného a Nerada však Baník zápas otočil a vedl 3:2. Účastníku nejvyšší německé soutěže se nakonec podařilo vyrovnat v 85. minutě a zápas tak skončil remízou 3:3.

Ohlasy trenérů

Trenér Tomáš Hájek:„Toto utkání pro nás bylo užitečnou konfrontací s týmem nejvyšší německé dorostenecké soutěže. Dokázali jsme herně s Regensburgem držet krok, dokonce jsme si vypracovali více brankových příležitostí. Němci byli nebezpeční hlavně v útočné fázi, naopak v obraně příliš jistí nebyli, čehož jsme dokázali využít k rychlým brejkům. Škoda jen zranění Jakuba Vodrážky, které bude zřejmě dlouhodobé.“


 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner