banner Tipsystems

Baník porazil Doubravku 7:0

 
Baník porazil Doubravku 7:0
 
pá 20.7., Jan Kašpar

Z r u č / S o k o l o v - Vyvrcholením soustředění ve Zruči u Plzně bylo dnes týmu Baníku Sokolov přátelské utkání se Senco Doubravka. Sestava kolem trenéra Aleše Jindry si se svým soupeřem poradila s přehledem, do sítě Doubravky totiž padlo celkem sedm branek. Baník tak zakončil soustředění suverénní výhrou.

přát., pátek 20.7.2012
Senco Doubravka Plzeň - FK Baník Sokolov  0:7  (0:5)
Branky: 2x Mlika, Vaněček I., Vaněček II., Holub

Komentář k zápasu

Baník nastoupil k utkání proti divizní Senco Doubravce v rámci závěru herního soustředění. Náš tým byl od začátku utkání aktivnější. První branka do sítě Doubravky padla po standardní situaci. Soupeř Baníku navíc často chyboval, čehož baníkovci využívali a tak skóre pozvolna narůstalo. Doubravka se sice snažila menší kvalitu dohnat nadšením, Baník však taktovku nad vývojem utkání držel pevně v rukou.

Po poločase bylo skóre 5:0 a Baník tak s jistotou směřoval k vítězství v utkání. Ve druhé půlce padly nakonec ještě dvě branky.

Baníkovci se zítra vracejí zpět do Sokolova, aby se v následujícím týdnu již připravili na pohárový zápas, který odehrajou na hřišti Horních Měcholup.

Ohlasy trenérů

Trenér Aleš Jindra: "Utkání splnilo svůj účel. Chtěli jsme si vyzkoušet věci, které jsme pilovali na tréninku. Doubravku jsme jako soupeře zvolili proto, abychom se mohli připravit na pohárový zápas s Horními Měcholupy, které rovněž hrají divizní soutěž. S průběhem zápasu i výsledkem jsem spokojený."


 
 
Související články - zápas

Reportáž

 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner