B žáci si poradili s Karlovými Vary

čt 24.9., Jan Kašpar

Sokolovšťí B žáci se ve středu představili na půdě Karlových Varů, se kterými sehráli přátelské utkání. Baník sice inkasoval jako první, poté se mu ale podařilo vstřelit čtyři branky a z lázeňského města si tak odvážejí výhru 4:1.

přát., středa 23.9.2009
1. FC Karlovy Vary - FK Baník Sokolov  1:4  (1:2)
Branky: 12. - 1:0, 18. Jirák, 33. Takacs, 46. Čuchran, 51. Čuchran
FK Baník Sokolov: Krlička (36. Vejmola), Takacs, Pojsl, Tamajka – Marek (36. Podolník), Jirák, Fojtík (45. Dlouhý), Hašek – Čuchran, Markvart (36. Immer)

Utkání, v němž se utkali dva tradiční rivalové z Karlových Varů a Sokolova, co do krásy fotbalu moc nenabídlo. Přesto ale branky padaly. Tu první si připsali domácí, kteří po nedůrazném odpoku sokolovské obrany ve 12. minutě dostali míč za brankovou čáru - 1:0 pro Karlovy Vary. Vedení ale domácím příliš dlouho nevydrželo - v 18. minutě se totiž po centru Jakuba Marka střelecky prosadil Václav Jirák - 1:1.

Po půl hodině hry se Sokolovu podařilo otočit skóre na svou stranu, když se po trestném kopu Filipa Pojsla v pokutovém území nejlépe zorientoval Takacs a vstřelil branku - 1:2. Po poločase tak byli spokojenější hosté ze Sokolova, jenž dokázali otočit nepříznivý vývoj utkání.

Ve druhé půli se navíc sokolovšťí zásluhou Čuchrana, který své branky vstřelil ve 46. a 51. minutě dostali do tříbrankového vedení, s kterým už Karlovy Vary nedokázaly nic udělat a naši žáci si tak odvezli zaslouženou výhru 4:1.