B žáci nestačili na Duklu

út 1.12., Jan Kašpar

S o k o l o v, P r a h a - Na pražském umělém trávníku se představili naši B žáci proti tamní Dukle Praha. Utkání Baníkovcům bohužel příliš nevyšlo a domácí si tak připsali výhru 3:0:

přát., sobota 28.11.2009
FK Dukla Praha - FK Baník Sokolov B žáci  3:0  (2:0)
FK Baník Sokolov B žáci: Richter – Krlička, Vejmola, Pojsl, Tamajka – Podolník, Fojtík, Jiráček, Myšalko – Immer, Peterka

Střídali: Dlouhý, Bártl

V tomto zápase byli i přes vyrovnaný první poločas bohužel naši B žáci slabším týmem a Dukle nakonec podlehli 0:3. Trenér Immer dvakrát využil střídání, na hřiště se tak podívali i Dlouhý s Bártlem.

Trenér Zdeněk Immer: V tomto utkání jsme na našeho soupeře nestačili rychlostně ani fotbalově. V prvním poločase jsme ještě hráli celkem vyrovnanou partii, ale ve druhém nás fotbalovější hráči Dukly na své umělce jasně přehráli.“