banner Tipsystems

B dorost vyhrál v Kynžvartě 0:5

po 26.10., Tomáš Bouda

Lázně Kynžvart - Sokolovský B dorost i v jedenáctém zápase po sobě zvítězil. Tentokrát vyhrál na hřišti předposledního celku Lázně Kynžvart. Hosté se nemohli dlouho prosadit a po poločase byl stav pouze 0:1. Ve druhém poločase pak Baník přidal ještě čtyři góly. Dvakrát se trefil Matějíček, jednu branku přidal Jurik, Lukeš a Škarda. Sokolov tak je i nadále v čele krajského přeboru dorostu a ve středu 28.10. jej čeká klíčový souboj v Chodově.

12.kolo, neděle 25.10.2009
Lázně Kynžvart - FK Baník Sokolov  0:5  (0:1)
Branky: 37. Jurik (Lukeš), 66. Matějíček (Škarda), 70. Lukeš (roh Werner), 76. Škarda (roh Werner), 81. Matějíček (Škarda).
FK Baník Sokolov: Novák – Beran, Vican (46. Netáhlo), Lukeš, Kratochvíl – Matějíček, Werner, Benda, Panajotov (62. Koutecký) – Škarda, Jurik.

Komentář k zápasu

Sokolov, který byl v zápase proti předposlednímu celku velkým favoritem, se nemohl dlouho střelecky prosadit. Povedlo se to až Milanovi Jurikovi ve 37. minutě po přihrávce od Lukeše. V prvním poločase už Baník další branku nepřidal.

I ve drůhé půli Baník nemohl dát poměrně dlouho druhý gól. Až v 66. minutě se prosadil střelec Luboš Matějíček. O další čtyři minuty se po rohu trefil obránce Ondřej Lukeš a o vítězi bylo prakticky rozhodnuto. Další góly pak přidali ješte znovu Luboš Matějíček a také Filip Škarda

Ohlasy trenérů

Trenér Milan Pari: „Celé utkání bylo jedno velké trápení. Hráči bojovali s terénem, se špatným pohybem, s přihrávkou i s koncovkou. Houževnatý domácí odpadli až v závěru utkání.“

 
 
Související články - zápas
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner