B dorost vyhrál v Kraslicích 5:0

út 29.9., Tomáš Bouda

Kraslice / V sedmém kole čekal na sokolovský B dorost tým Kraslic, který okupoval třetí pozici. Trenér Milan Pari se musel obejít bez několika hráčů, šanci tak dostali hráči C i D dorostu. I přes oslabení dokázali hráči dovést zápas do vítězného konce a opět bez obdrženého gólu.

8.kolo, neděle 27.9.2009
Kraslice - FK Baník Sokolov  0:5  (0:2)
Branky: 11. Matějíček, 36. Matějíček , 48. Ferko, 75. Ferko, 83. Koutecký.
FK Baník Sokolov: Novák – Kratochvíl (46. Ferko), Vican, Lukeš, Beran – Jurik (70. Živný), Vu, Werner (75. Radler), Matějíček – Škarda (46. Koubek), Koutecký.

Domácí byli od začátku B dorostencům zdatným soupeřem. V 11. minutě vsítil uklidňující gól Matějíček, kterému nahrával Koutecký. Do poločasu přidal Baník ještě jednu branku, kterou vstřelil opět Matějíček.

Po změně stran skóroval střídající Ferko, kterému asistoval střelec předchozích gólů Matějíček. Kraslice bojovali, ale Sokolov měl převahu a neproměnil ještě několik jasných příležitostí. Do konce zápasu se ještě prosadil v 75. minutě opět Ferko, jemuž přihrával Koutecký. V 83. minutě si oba hráči role vyměnili a Koutecký uzavřel na konečných 0:5.

Trenér Milan Pari:„Celý týden nás pronásledovaly nemoci a k utkání nastoupilo několik hráčů bez tréninku a ještě nezcela uzdraveni. Proto nám museli vypomoci hráči z C a D dorostu, za což jim patří dík. Domácí se ukázali zatím jako nejbojovnější soupeř, přesto jsme ještě dost šancí neproměnili.“