B dorost v Teplicích prohrál 2:9

po 19.7., Lukáš Švéda

T e p l i c e - K přípravnému zápasu do Teplic se vydali také B dorostenci pod vedením trenéra Götzla. Baníkovci po chybách inkasovali laciné branky a prohráli vysoko 9:2.

přát., sobota 17.7.2010
FK Teplice - FK Baník Sokolov  9:2  (4:2)
Branky: 1. 1:0, 3. 2:0, 20. 3:0, 22. 4:0, 24. Gašpar (Kobera), 30. Bartoš (Iterský), 50. 5:2, 52. 6:2, 65. 7:2, 75. 8:2, 90. 9:2
FK Baník Sokolov: Susko - Korb, Kopecký, Koubek, Glanc (40. Tusinovschi) - Friedl (30. Ferko), Rozsíval, Kobera (80. Iterský), Gašpar (45. Friedl) - Iterský (65. Gašpar), Bartoš

Vedle C dorostenců sehráli přípravný duel v Teplicích také B dorostenci vedení Petrem Götzlem. Jeho svěřenci předvedli v zápase dva rozdílné poločasy. V prvním hráli s domácímu poměrně vyrovnaný duel, ve druhém však doslova odpadli a soupeř střílel jednu branku za druhou.

Do zápasu vstoupili domácí nejlépe, jak mohli. Hned v první minutě se jim podařilo vsítit branku. Na tu mohl odpovědět Kobera, jenže míč z jeho kopačky skončil jen na tyči teplické branky. Ve třetí minutě se tepličtí fotbalisté radovali podruhé. Ve 20. a 22. minutě pak přidali ještě další dvě branky. Ve 24. minutě však snížil Gašpar, který využil výbornou přihrávku Kobery mezi obránci - 4:1. Gašpar byl při chuti a jeho další střelecký pokus musel domácí brankář vyrazit jen na roh. Ve 30. minutě se mohli baníkovci radovat podruhé, když Iterský využil zmatků v teplické obraně, předložil míč Bartošovi, který jej dorazil do prázdné branky - 4:2. Do konce poločasu se již skóre neměnilo a velkou měrou se na tom podílel sokolovský Susko, který se dvakrát blýskl parádními zákroky.

Na začátku druhého poločasu baníkovci rychle inkasovali dvě branky, po kterých dle slov trenéra Götzla totálně odešli herně, fyzicky i psychicky. Tepličtí si s chutí zastříleli, zatímco ze strany B dorostenců se jednalo o zmar. Konečné skóre se zastavilo na 9:2 pro FK Teplice.