banner Tipsystems

B dorost stále v čele bez ztráty bodu

út 13.10., Tomáš Bouda

Františkovy Lázně - V devátém kole narazil B dorost Sokolova na Františkovy Lázně. Domácí byli zdatným soupeřem a dokonce vedli 3:1. Sokolov však zápas otočil a připsal si další tři body. Hattrick zaznamenal Luboš Matějíček.

10.kolo, neděle 11.10.2009
FC Františkovy Lázně - FK Baník Sokolov  3:5  (2:1)
Branky: 23. – 1:0, 25. Matějíček (Vu), 41. – 2:1, 46. – 3:1, 48. Panajotov, 52. Matějíček (Netáhlo), 53. Matějíček (Vu), 84. Škarda (Koutecký).
FK Baník Sokolov: Novák – Beran, Vican, Werner, Netáhlo – Matějíček (78. Jurik), Vu, Benda, Panajotov – Škarda (86. Kratochvíl), Koutecký.

Komentář k zápasu

Hosté ze Sokolova začali zápas dobře. Lépe kombinovali, ale bez gólového vyjádření. Paradoxně se jako první v zápase prosadily Františkovy Lázně. Ve 25. minutě však Luboš Matějíček vyrovnal. Jenže domácí ve 41. minutě strhli vedení opět na svou stranu. Do kabin se tak odcházelo za stavu 2:1.

Ihned po začátku druhého poločasu přišel pro Sokolov další šok. Domácí zvýšili na 3:1. Baník se však nevzdal a odměna se dostavila. Sokolov skóre během šesti minut otočil, když se postupně trefili Radek Panajotov a dvakrát opět Luboš Matějíček, který tak završil hattrick. Konec zápasu si Baník již pohlídal a Filip Škarda přidal ještě jeden gól na konečných 3:5.

Ohlasy trenérů

Trenér Milan Pari: „Od začátku utkání jsme dostali domácí pod tlak. V poli jsme dobře kombinovali, ale ve finální části jsme se nedokázali prosadit. Domácí, kteří výborně a organizovaně bránili, nám dali lekci z produktivity. Dvakrát vystřelili na naší branku a poločas jsme prohráli 2:1. Hned v úvodu druhého poločasu z první šance zvýšili již na 3:1. Naši trpělivě pokračovali v nátlakové hře a během 6ti minut skóre otočili. Zbytek utkání jsme již měli pod kontrolou a domácí už do šance nepustili. Naopak jsme vítězství upevnili pátým gólem.“

 
 
Související články - zápas
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner