B dorost remizoval s Kladnem 2:2

út 8.12., Tomáš Bouda

P r a h a - Ve druhém kole zimního turnaje Meteoru Praha čekal na B dorostence Baníku Sokolov B dorost Kladna. Vyrovnaný zápas nakonec skončil remízou 2:2, když obě branky Baníku vstřelil Milan Koutecký. Sokolov mohl toto utkání i vyhrát, když se ujal vedení v 89. minutě. Kladenští hráči však v nastaveném čase vyrovnali...

Přípr., sobota 5.12.2009
SK Kladno B - FK Baník Sokolov  2:2  (0:0)
Branky: 56. – 1:0 z PK, 68. Koutecký, 89. Koutecký, 90.+1. – 2:2.
FK Baník Sokolov: Novák – Jurik, Vican, Lukeš, Netáhlo (80. Gašpar) – Zrubek (72. Glanc), Vu, Panajotov, Matějíček – Škarda (30. Koutecký), Kabelák (60. Škarda).

Ve vyrovnaném zápase v prvním poločase branka nepadla. Až v 56. minutě se kladenští hráči ujali vedení z pokutového kopu. Za nedlouho však střelec Milan Koutecký vyrovnal. Tentýž hráč se prosadil i v 89. minutě, kdy se zdálo, že tato branka bude vítězná. V nastaveném čase ale Kladno z přímého kopu vyrovnalo a tak se mužstva rozešla smírně 2:2.

Trenér Milan Pari: „Utkání bylo od začátku vyrovnané a to jak v poli, tak i na šance. První branku jsme dostali opět z pokutového kopu. Škoda, že v závěru utkání, kdy jsme se dostali do vedení, jsme vyrobili v nastaveném čase faul a soupeř vyrovnal z přímého kopu. Celkově je však remíza spravedlivá.“