B dorost prohrál s Bohemkou 2:0

po 22.2., Tomáš Bouda

P r a h a - V sedmém kole turnaje Meteoru Praha hrál Baník proti o rok starším dorostencům Bohemians 1905. Baník nastoupil opět v hodně kombinované sestavě a během zápasu se nedokázal střelecky prosadit. Naopak soupeř v prvním poločase dvakrát skóroval a zvítězil 2:0

Přípr., neděle 21.2.2010
Bohemians 1905 - FK Baník Sokolov  2:0  (2:0)
Branky: 23. - 1:0 , 36. - 2:0
FK Baník Sokolov: Kusík – Beran, Netáhlo, Lukeš, Kratochvíl – Jurik, Tůma (46. Kobera), Dudešek (33. Kopecký), Kostroun, – Škarda, Koutecký (60. Friedl).

Baníku se nepovedl první poločas, ve kterém dvakrát inkasoval. Bohemka skórovala ve 23. a 36. minutě a díky těmto brankám dovedla utkání do vítězného konce. Baník měl největší šanci po střele Berana, který trefil břevno.

Trenér Milan Pari: „Trenér Milan Pari po utkání: „Opět v silně kombinované sestavě jsme odehráli v poli celkem vyrovnané, ale pouze průměrné utkání. Soupeř z minima vytěžil dvě branky a nám se povedlo jednou trefit Beranem břevno.“