B dorost nestačil na Vintířov

po 21.2., Tomáš Bouda

S o k o l o v - V dalším turnajovém utkání se B dorost utkal s Vintířovem, účastníkem krajského přeboru. Po nadějném začátku, ve kterém si hráči Baníku vytvořili několik šancí, se výkon dorostenců zhoršoval. Nakonec utkání skončilo vítězstvím Vintířova v poměru 0:3.

přípr., sobota 19.2.2011
FK Baník Sokolov - Baník Vintířov  0:3  (0:1)
Branky : 20.Šimek - 0:1, 50.Prokop - 0:2, 70.Šimek - 0:3
FK Baník Sokolov: 1. - 45.: Susko - Glanc, Vican, Kopecký, Špak - Gašpar, Rozsíval, Vild, Dudešek - Šturm, Kobera (20. Koubek)
46. - 70.: Susko - Tuschinovschi, Vican, Vild, Glanc - Friedl, Rozsíval, Šturm, Špak - Koubek, Gašpar
71. - 90.: Susko - Tuschinovschi, Vican, Vild, Glanc - Friedl, Šturm, Kopecký, Dudešek - Koubek, Gašpar

Trenér B dorostu Petr Götzl

„Utkání jsme začali pěknou kombinační akcí ve 2.minutě po pravé straně, ale Vild netrefil zpětnou přihrávku Kobery ideálně a tak si gólman na jeho střele lehce “smlsnul“. Ve 4.minutě jsme pustili soupeře do šance, avšak dobře zasáhl Susko. V 5.minutě nepřekonal gólmana po samostatném nájezdu Kobera. V 10.minutě předvedl pěkný únik po straně Glanc a po jeho centru zakončoval halfvolejem Dudešek vedle. Tím jsme ovšem v prvním poločase skončili. Vytratila se přesnost a včasnost přihrávek, pohyb bez balónu. Po spoustě nepřesností a ztrát balónu jsme pouštěli soupeře do hry, který tak šel do vedení ve 20.minutě. Druhý poločas jsme odehráli herně a kombinačně daleko lépe, ovšem 2 velké chyby v obranné fázi a neproměňování i jasných šancí nám nakonec přineslo porážku 0:3."