banner Tipsystems

B dorost nadělil Nové Roli desítku

po 19.10., Tomáš Bouda

S o k o l o v - I podesáté se v desátém kole krajského přeboru radovali z vítězství B dorostenci. Tentokrát hostili Novou Roli a na cestu svému soupeři nadělili hned deset branek. Po dvou gólech vsítili tradiční střelci Milan Koutecký, Luboš Matějíček a Filip Škarda . Z gólu se radovali také Zdeněk Netáhlo, Radek Panajatov, Dominik Vu a David Benda. Sokolov B i nadále kraluje tabulce bez ztráty bodu a s výborným skórem 69:6.

11.kolo, neděle 18.10.2009
FK Baník Sokolov - Nová Role  10:1  (4:1)
Branky: 6. Koutecký (Panajotov), 10. – 1:1, 14. Netáhlo (Panajotov), 23. Koutecký (Matějíček), 40. Matějíček (Vu), 66. Panajotov z PK, 71. Škarda (Matějíček), 77. Matějíček (Benda), 80. Vu, 85. Škarda (Matějíček), 87. Benda (Panajotov).
FK Baník Sokolov: Novák – Beran, Vican, Lukeš, Netáhlo (46. Kratochvíl) – Matějíček, Vu, Werner (46. Benda), Panajotov – Škarda, Koutecký.

Komentář k zápasu

Do utkání s Novou Rolí sice vstoupil B dorost již v šesté minutě brankou Kouteckého. O chvíli později však soupeř srovnal. Baník, ale vzápětí přidal další góly, když se trefili Netáhlo, znovu Koutecký a Matějíček.

Po změně stran se Baník dlouho nemohl prosadit. Až v 66. minutě skóroval z penalty Panajotov a rozpoutal tak brankostroj. V posledních dvaceti minutách se postupně trefili Škarda, Matějíček, Vu, opět Škarda a střídající Benda, který upravil na konečných 10:1

Ohlasy trenérů

Trenér Milan Pari: „Na kluzké trávě byli hosté bojovným týmem. V poli jsme nepředvedli kombinační hru jakou si představujeme, ale koncovka byla tentokrát slušná.“

 
 
Související články - zápas
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner