A žáci proti Mostu vítězně

po 3.8., Jan Kašpar

V sobotu 1. 8. se utkali A žáci Sokolova s žáky z Mostu. Baník si připsal vítězství 1:0 zásluhou Kravára, jenž vsřelil svůj gól v 63. minutě.

přát., sobota 1.8.2009
FK Baník Sokolov - FK Baník Most 1909  1:0  (0:0)
branka: 63. Kravár.
FK Baník Sokolov: Kocourek (Strnad) – Lukáč, Karlík, Veselovský, Bauer,– Slabyhoudek, Kravár, Šťastný (Jirák),Haselbauer (Frána), Legr (Tichý) – Červenka (Chládek).

V sobotním dopoledni čekal A žáky Baníku Sokolov přátelský zápas proti Mostu. Od úvodního hvizdu se hrálo vyrovnané utkání. V prvním poločase se ani jeden z týmů neradoval z branek a tak se do kabin šlo za nerozhodného stavu 0:0.

V druhé půli se herní projev obou mužstev výrazně nezměnil, ale i přesto se mohli sokolovští žáci radovat z branku. Tu vstřelil v 63. minutě Kravár. Další branka už do konce utkání nepadla a tak si A žáci Baníku připsali nejtěsnější vítězství 1:0.

K utkání se vyjádřil trenér Baníku Luboš Váša: "Na rozdíl od minulých zápasů jsme dnes předveli zlepšeny výkon a po vyrovnaném průběhu utkání jsme v závěru rozhodli jedinou brankou o našem vítězství."