banner Tipsystems

A přípravka získala v dalším kole Kraj. přeboru čtyři body

po 12.10., Lukáš Švéda

V neděli odehráli svěřenci trenéra Vernera ml. dva zápasy 9. kola Krajského přeboru a nenašli přemožitele. Nejdříve porazili 1.FC Karlovy Vary B a poté remizovali s Ostrovem.

9.kolo, neděle 11.10.2009
FK Baník Sokolov - 1. FC Karlovy Vary  4:0  (1:0)
Branky : vlastní, Kursa, Prajka, Tusinovschi
FK Baník Sokolov: Timko - Motl, Polák, Herda, Holík, Fáber, Šindelář - Čtrnáct, Picka, Šour, Kursa, Pavlas, Prajka - Body, Tusinovschi

Komentář k zápasu

Zápas proti Karlovým Varům zvládli malí baníkovci na jedničku. Svého soupeře po celý zápas přehrávali, ale nemohli se prosadit v koncovce. To se jim podařilo až ve druhém poločase, kdy třemi brankami rozhodli o svém vítězství. K vítězství pomohl i brankář Timko, který za svá záda nepustil jedinou střelu.

O poznání těžší soupeř čekal na hráče Sokolova ve druhém zápase. Stanuli proti lídrovi soutěže, fotbalistům Ostrova. Stejně jako v zápase proti Karlovým Varům byli naši fotbalisté lepší, ale svou převahu nedokázali přetavit v branky. Opět až ve druhém poločase se tento neúspěch zlomil, když A přípravka šla do vedení zásluhou gólu, o který se postaral Kursa. Bohužel vedení Baníku nevydrželo, dvě minuty před koncem soupeř srovnal z penalty. Přesto hráči přípravky odvedli velice slušný výkon a odměnou jim jsou nejen čtyři body do tabulky, ale i premiérová fotogalerie k výše zmíněným zápasům, kterou si můžete prohlédnout zde.

Ohlasy trenérů

Trenér Vlastimil Verner: „V prvním zápase jsme se trochu trápili v zakončení. Hráli jsme rychle kombinačně, ale v zakončení jsme byli málo důrazní. Druhý poločas se z tohoto pohledu zlepšil a podařilo se nám vstřelit tři branky."

 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner