banner Tipsystems

A i C dorostenci vyhráli a shodně vedou divizi

čt 29.10., Tomáš Bouda

Česká Lípa - Odložené zápasy desátého kola divize mladšího a staršího dorostu odehrál Baník Sokolov na hřišti České Lípy. Starší dorostenci si připsali další vítězství (2:5)po brankách Kouby (2), Nerada, Vodrážky a Neuderta. Výhrou si A dorost pojistil vedení v divizi. Na první místo se dostali také C dorosteci, kteří v České Lípě zvítězili 2:3. Dvakrát skóroval obránce Kopecký a jednou se trefil také Kobera. Více o utkání C dorostu zde.

11.kolo, sobota 17.10.2009
Arsenal Česká Lípa - FK Baník Sokolov  2:5  (1:3)
Branky: 10. Kouba (Domin), 20. Neudert (Jankovský), 24. – 1:2, 44. Vodrážka (Nerad, Hudec), 52. – 2:3, 83. Nerad (Kouba), 85. Kouba (Vodrážka).
FK Baník Sokolov: Sestava: Kvapil - Burkyt, Šaloun, Oláh, Neudert – Domin (87. Nicklas), Jankovský, Vodrážka, Hudec (58. Hrubý) – Kouba (85. Fousek), Nerad (88. Melichar).

Komentář k zápasu

V pořadí jedenáctá výhra starších dorostenců...

Ohlasy trenérů

Trenér Tomáš Hájek:„Utkání se odehrálo na těžkém terénu rozbláceného vedlejšího hřiště a na kvalitě našeho výkonu to bylo znát. Zejména v obranné fázi jsme měli nemalé problémy se zvládnutím vzdušných osobních soubojů, domácí, kterým terén samozřejmě vyhovoval, svojí bojovností vytvořili několikrát na naší polovině nebezpečné situace. Přesto jsme byli v tomto utkání jasně dominantním týmem, v utočné fázi jsme byli opět velmi nebezpeční a svojí převahu jsme vyjádřili i brankově.“

 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner