A dorost zakončil sezonu prohrou s Plzní

čt 9.6., Tomáš Bouda

S o k o l o v – V posledním kole České ligy staršího dorostu na sebe v západočeském derby narazili Sokolov a Plzeň. Úspěšnější nakonec byli hosté z Plzně, kteří zvítězili 4:2. Baník neudržel poločasové vedení, které svými brankami zařídili David Benda a Milan Koutecký. Baník tak v premiérové sezoně v České lize dorostu získal 29 bodů při skóre 51:84. O konečném pořadí dorostu rozhodnou ještě ostatní zápasy.

29.kolo, středa 8.6.2011
FK Baník Sokolov - FC Viktoria Plzeň "B"  2:4  (2:1)
Branky: 24. – 0:1, 39. – 1:1 Benda (Koutecký), 43. – 2:1 Koutecký, 65. - 2:2, 69. – 2:3, 83. – 2:4.
FK Baník Sokolov: Martinec – Poborský, Vican, Světlík, Netáhlo (57. Glanc) – Pachta (80. Kopecký), Vu, Tůma (37. Škarda), Špak (70. Riedl) - Benda, Koutecký

Trenér Milan Pari: „ V první poločase jsme odehráli s favoritem dobré utkání. V množství šancí a střel na bránu jsme hosty předčili a do kabin jsme šli zaslouženě ve vedení 2:1. Ve druhém poločase jsme již tento výkon nezopakovali. Hosté nás začali přehrávat a i když jsme měli ještě několik šancí, skóre otočili. Za stavu 2:2 Škarda ve skluzu neusměrnil Poborského přihrávku do prázdné branky, vzápětí nás hosté trestají – 2:3. Další velkou šanci měl Riedl, který z blízka trefil tyč, vzápětí nás hosté opět trestají – 2:4. Na závěr soutěže jsme odehráli s kvalitním soupeřem slušné utkání, především v prvním poločase.