A dorost vyhrál, ale zápas se mu nepovedl

po 28.2., Tomáš Bouda

S o k o l o v – Vítězné ale nepovedené utkání mají za sebou hráči A dorostu. V měření sil s kombinovaným týmem Mostu sice Baník zvítězil 3:2 po poločase 0:1, ale trenér A dorostu Milan Pari rozhodně nemohl být spokojen. Branky Baníku stříleli , Ludvík Tůma a David Benda

přípr., sobota 26.2.2011
FK Baník Sokolov - FK Baník Most 1909  3:2  (0:1)
Branky: 39. – 0:1, 63. – 1:1 Pachta (PK), 76. – 1:2, 85. – 2:2 Tůma, 87. – 3:2 Benda
FK Baník Sokolov: Seman (46. Martinec) – Poborský, Tůma, Netáhlo, Špak (46. Glanc) – Riedl (46. Kopecký), Pachta, Vu, Matějíček – Benda, Koutecký (70. Gašpar)

Baník odehrál první poločas doslova tragicky, čehož soupeř využil ke vstřelení „jen“ jedné branky. Po přestávce se výkon A dorostu přeci jen o něco zlepšil a Baník třikrát skóroval. Nejprve byl faulován v pokutovém území Benda a Jindřich Pachta penaltu proměnil – 1:1. V 76. minutě šel Most znovu do vedení. Vítězství však nakonec připadlo sokolovským dorostencům. Po brankách Ludvíka Tůmy a Davida Bendy z 85. resp. z 87. minuty Baník zápas otočil a zvítězil 3:2. Podíl na těchto gólech měli svými asistencemi také Benda a Matějíček

Trenér Milan Pari: „V prvním poločase nás hosté jasně přehráli. Vystoupení našich kluků nemělo s fotbalem nic společného. Přestávku jsme vyplnili 3sériemi sprintů, to abychom probudili hráče. Ve druhém poločase přišlo zlepšení, už tam byl vidět jakýsi pohyb a nasazení, přesto kvalita hry byla stále jen průměrná. Naše nejhorší vystoupení v zimní přípravě, doufáme, že to bylo pro kluky varování a že se z toho všichni poučíme.“