A dorost vede divizi stále bez ztráty

po 21.9., Tomáš Bouda

Horní Měcholupy - I po šestém kole je sokolovský A dorost bez ztráty bodu. Rozhodlo o tom vítězství na hřišti Horních Měcholup. Domácí stačili Baníku v prvním poločase, kdy favorita řádně prověřili. Ve druhém poločase už patřil zápas Sokolovu, který přidal další branky a zvítězil 1:6.

7.kolo, sobota 19.9.2009
Horní Měcholupy - FK Baník Sokolov  1:6  (1:3)
Branky: 6. Kouba, 7. – 1:1, 8. Nerad, 45. Kouba, 56. Nerad, 73. Vodrážka, 90. Domin.
FK Baník Sokolov: Kvapil - Burkyt, Šaloun, Oláh, Melichar (42. Hrubý, 80. Tůma) - Nicklas, Jankovský, Vodrážka, Domin - Kouba, Nerad.

Dorost nastoupil proti Horním Měcholupám s cílem uhrát další vítězství. V úvodu se odehrála gólová přestřelka. Nejprve v šesté minutě skóroval Kouba, aby za další minutu domácí vyrovnali. Naštěstí pro Baník se následně trefil i druhý útočník Nerad. Domácí tým překvapivě Sokolov v prvním poločase výrazně trápil. Uklidění přinesl až Koubův gól do šatny. Po přestávce už Sokolov převzal iniciativu a produkoval svoji hru. Převaha přinesla také branky, o které se postarali opět Nerad, po něm Vodrážka a v poslední minutě Domin.

Trenér Tomáš Hájek: „Přestože výsledek vypadá poměrně jednoznačně, domácí tým nás, hlavně v prvním poločase, dokázal potrápit aktivní hrou. Naše kvalita se projevila v plné míře až ve druhém poločase, po odstranění chyb v defenzivě jsme už domácí nepustili k ohrožení naší branky, naopak jsme vstřelili další uklidňující góly.“