A dorost v přípravě podlehl Motorletu

po 3.8., Tomáš Bouda

Dorostenci i přes zlepšený výkon ve druhém poločase s účastníkem České ligy dorostu prohráli.

přát., neděle 2.8.2009
FK Baník Sokolov - Motorlet Praha  0:1  (0:0)
Rozhodčí Aubrecht - Šmat, Kobielský. Branka: 76. minuta - 0:1.
FK Baník Sokolov: Martinec (46. Kvapil) – Hrubý (46. Fousek), Šaloun (86. Burkyt), Burkyt (66. Melichar), Neudert (46. Ščislák), - Domin (64. Oláh), Jankovský (86. Domin), Vodrážka (51. Nicklas), Nováček (46. Hudec) – Matějíček (46. Norek), Nerad (46. Kouba).

V přípravném utkání na divizi prohrál sokolovský A dorost s Motorletem Praha U 19 0:1, po poločase 0:0. Bezbrankový stav trval i dlouho po přestávce. Soupeř, který je účastníkem České ligy dorostu, rozhodl o svém vítězství až brankou ze 76. minuty. I přesto, že dorostenci předvedli ve druhém poločase zlepšený výkon, nedokázali již na inkasovanou branku odpovědět.

Trenér Tomáš Hájek zhodnotil utkání takto: „V utkání jsme hrubě chybovali v obranné fázi, čehož ovšem soupeř v prvním poločase nedokázal využít. Ve druhém poločase jsme dokázali hru vyrovnat, přesto jsme obdrželi branku po další ze série chyb, aktivnější a důraznější soupeř tak zaslouženě zvítězil.“