banner Tipsystems

A dorost se oproti minulému zápasu zlepšil a remizoval

pá 29.4., Tomáš Bouda

P r a h a – Bod za remízu 1:1 přivezli A dorostenci z Prahy, kde se střetli s místním Meteorem. Jedinou branku Baníku vstřelil David Benda v 73. minutě. V dalším utkání se A dorost představí na domácím hřišti. Již tuto sobotu od 13.00 hodin se Baník utká s Duklou Praha.

30.kolo, středa 27.4.2011
Meteor Praha - FK Baník Sokolov  1:1  (1:0)
Branky: 18. – 1:0, 73. Benda
FK Baník Sokolov: Martinec – Škarda, Světlík, Netáhlo, Janota – Matějíček, Vu, Tůma, Špak (46. Pachta) - Benda, Koutecký (85. Vican)
Připraveni: Rau, Riedl a Klaus

Komentář k zápasu

Domácí se ujali vedení v 18. minutě a svůj náskok drželi dlouhou dobu, když Baník neproměňoval své šance. Až v 73. minutě konečně Meteor inkasoval, když se s pomocí teče domácího obránce prosadil David Benda. Baník mohl v závěru strhnout vítězství na svou stranu, bohužel další gól nepřidal navzdory několika dobrých příležitostí.

Ohlasy trenérů

Trenér Milan Pari: „Daleko lepší naše vystoupení než v posledním utkání v Boleslavi. Bohužel stále se opakuje naše bolest - proměňování šancí. Z kategorie stoprocentních neproměnili 2x Koutecký a 2x Benda. Další dobré příležitosti měli Matějíček, Vican a opět Benda. Zlepšil se přístup hráčů, tentokrát bojovali o vyrovnání a poté i o vítězství až do konce zápasu.“

 
 
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner