A dorost s přehledem porazil Kadaň

út 8.12., Tomáš Bouda

S o k o l o v - Ve vítězném tažení i po skončení divize pokračuje A dorost. V přípravném zápase jednoznačně dorostenci přehráli kombinovaný tým mužů a dorostenců Kadaně. Na výsledku 6:0 se podíleli svými brankami dvakrát Kouba a Jankovský, jednou se trefili Červík a Novotný

přát., sobota 5.12.2009
FK Baník Sokolov - Kadaň  6:0  (3:0)
Branky: 10. Červík (Šaloun), 17. Kouba (Novotný, Domin), 22. Jankovský (Kouba), 46. Novotný (Kouba), 73. Kouba (Domin, Burkyt), 85. Jankovský (Šaloun, Vodrážka).
FK Baník Sokolov: Martinec - Burkyt, Šaloun, Červík, Neudert - Valovič, Jankovský, Vodrážka, Domin - Kouba, Novotný.

Zápas s Kadaní začal Baník velmi dobře. Již v desáté minutě se trefil obránce Tomáš Červík, který v průběhu divize nenastoupil. Za dalších sedm minut skóroval i František Kouba a o chvíli později zvýšil záložník Lukáš Jankovský. Baník tak vedl 3:0 a tento stav vydržel i do konce prvního poločasu

Ihned po změně stran přidal ihned Novotný čtvrtou branku a o vítězi nebylo pochyb. Na konečných 6:0 upravili svými druhými góly František Kouba a Lukáš Jankovský

Trenér Tomáš Hájek:„Na závěr podzimní části sezóny jsme odehráli přátelské utkání s kombinovaným týmem dorostenců a mužů Tatranu Kadaň. Příležitost dostali hráči širšího kádru, soupeře jsme poměrně jednoznačně přehráli a zaslouženě vysoko vyhráli.“