banner Tipsystems

A dorost přivezl z Teplic tři body

út 10.5., Tomáš Bouda

T e p l i c e - Výborný zápas odehráli A dorostenci proti Teplicím. Baník nejenže zvítězil 3:2, ale také podal velmi bojovný výkon a hráči si vítězství zasloužili. Branky Baníku stříleli Luboš Matějíček a David Benda a jeden gól byl vlastní. Baník velmi podržel brankář Martinec. Doma hraje A dorost v sobtu, od 13.00 hodin proti Jablonci.

24.kolo, neděle 8.5.2011
FK Teplice - FK Baník Sokolov  2:3  (1:1)
Branky: 22. - 0:1 (vlastní), 26. - 1:1 (pen.), 50. - 1:2 Matějíček (Koutecký), 68. - 2:2, 79. - 2:3 Benda
FK Baník Sokolov: Martinec – Poborský, Vican (46. Glanc), Světlík, Netáhlo – Pachta (90. Seman), Vu, Tůma, Matějíček (85. Riedl)- Benda, Koutecký (60. Váša)

Komentář k zápasu

Baník se svého soupeře nezalekl a od samého začátku bojoval. A nasazení mělo úspěch. Ve 22. minutě vedl A dorost 0:1, když si po rohovém kopu Matějíčka vstřelili tepličtí hráči vlastní gól. Zanedlouho však domácí vyrovnali. Ve druhém poločase poslal Baník znovu do vedení Luboš Matějíček, ale Teplice v 68. minutě opět vyrovnaly. Baník však přeci jen zvítězil. Rozhodla o tom samostatná akce Davida Bendy a jeho gól ze 79. minuty

Ohlasy trenérů

Trenér Milan Pari: „Domácí nastoupili posíleny o 7 hráčů A týmu a hrál se zajímavý a dramatický zápas. Naši hráči byli po posledním utkání jako vyměněni. Hráli a hlavně opět bojovali. Vždy jsme se dostali do vedení a domácí dotahovali. Velké šance se střídali na obou stranách. Zářili oba brankáři. V závěru, kdy jsme se dostali potřetí do vedení a domácí vše vrhli do vyrovnání, jsme zahodili dvě tutovky. V samotném závěru vítězství vychytal výborný Martinec."

 
 
Související články - zápas
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner