banner Tipsystems

A dorost porazil muže Nové Role

út 23.2., Tomáš Bouda

S o k o l o v - V dalším přípravném utkání se A dorost utkal s muži Nové Role, která hraje 1.A třídu. V prvním poločase se hattrickem zaskvěl Novotný a Baník vedl 3:0. Po poločase se prosadil ještě Nerad a Baník tak zvítězil 4:0.

příp., čtvrtek 18.2.2010
FK Baník Sokolov - Nová Role  4:0  (3:0)
Branky: 8. Novotný 25. Novotný (Oláh), 42. Novotný (Nerad, Jankovský), 82. Nerad (Hudec).
FK Baník Sokolov: 1. poločas: Martinec - Burkyt, Červík, Oláh, Neudert - Nicklas, Hudec, Jankovský, Kouba - Novotný, Nerad;
2. poločas: Martinec – Burkyt (64. Neudert), Červík (75. Kouba), Oláh, Melichar - Nicklas, Hudec, Jankovský, Valovič - Novotný, Nerad.

Komentář k zápasu

Skóre proti účastníkovi 1.A třídy otevřel Novotný, po předešlé akci Nerada a Hudce. Stejný hráč zvýšil vedení Baníku v 25. minutě, když Novotnému asistoval Oláha. Do poločasu Novotný uzavřel hattrick a upravil na poločasových 3:0 pro Baník. Po přestávce už padl pouze jediný gól, který vstřelil Nerad. Baník přestože zvítězil 4:0, trenér spokojený nebyl.

Ohlasy trenérů

Trenér Tomáš Hájek: „Utkání postrádalo náboj agresivity a na sazení, hlavně z naší strany. Nekompaktnost v obranné fázi, nedůraz a malá odvaha jít do zakončení v útoku – to všechno nás brzdilo ve snaze vypracovat si trvalejší tlak a následně i brankové příležitosti.“


 
 
Související články - zápas
 
 
Reklama
 
Copyright © 2008-2019 FK Baník Sokolov & eSports.cz s.r.o. | RSS kanál
Partner Partner Partner