A dorost podlehl Meteoru Praha

po 15.2., Tomáš Bouda

P r a h a - V zápase o umístění na zimním turnaji Meteoru nastoupili A dorostenci místo B dorostu v utkání s domácím týmem Meteoru Praha U 18. Toto mužstvo nastupuje ve stejné soutěži jako baníkovský dorost a je na čtvrté příčce. V samotném zápas byl Sokolov lepším celkem, ale po vlastních chybách třikrát inkasoval a nakonec prohrál 2:3. Za poražené skórovali Jankovský a Domin.

Turnaj, sobota 13.2.2010
Meteor Praha - FK Baník Sokolov  3:2  (2:0)
Branky: 20. – 1:0, 25. – 2:0, 52. – 2:1 Jankovský (Novotný, Kouba), 59. – 2:2 Domin, 90. – 3:2.
FK Baník Sokolov: 1. poločas: Martinec - Burkyt, Oláh, Červík, Neudert - Hudec, Jankovský, Domin, Kouba - Nerad, Novotný;
2. poločas: Martinec – Hudec, Oláh, Červík, Valovič - Nicklas, Domin, Jankovský, Kostroun - Kouba, Novotný.