Dorost U17 neprohrál ani v posledním podzimním zápase

út 11.11., Tomáš Bouda

S o k o l o v - Ani v posledním zápase podzimní části soutěže nepoznal dorost U17 hořkost porážky. Doma s Vyšehradem Baník zvítězil 3:0 a přezimuje tak na prvním místě v tabulce.

1.kolo, neděle 9.11.2014
FK Baník Sokolov - FK Slavoj Vyšehrad  3:0  (1:0)
Branky: 19. Hajmacher, 72. Kalina, 80. Hajmacher
FK Baník Sokolov: Štrunc - Samek, Stockner, Maňák, Harcuba - Kořistka (58. Kaucký), Vokáč, Šlajs, Kalina (73. Liguš) - Lattisch (70. Unger), Hajmacher

Trenér Milan Pari: „Velice těžké utkání. Soupeř měl velice dobrou organizaci v defenzívě, hráli v hlubokém bloku a spoléhali na opravdu kvalitní dva útočníky, přes které hráli velice nebezpečné brejky. Téměř celé utkání jsme se těžce dobývali k brance a když se nám to podařilo, tak jsme šance neproměnili. V prvním poločase postupoval Lattisch sám na brankáře a jeho střelu vytěsnil výborně hostující brankář. Pak ještě dvakrát mohli skórovat hlavou Samek a opět Lattisch. Ve druhé poločase šel 2x sám na brankáře opět Lattisch, ale v tomto utkání si vybral slabší chvilku v zakončení. Tutovku na malém vápně neproměnil Samek, branku přestřelil. Ungra opět vychytal hostující brankář. Hosté zahrozili dvakrát, v každém poločase jednou, naštěstí ani jednou ve finální části netrefili naší branku. Uklidnění přišlo až v závěru, kdy jsme se dvakrát konečně trefili. Kluky chci pochválit za trpělivost v těžkém dobývání a zároveň za udrženou koncentraci při zastavování hostujících brejků.“