Ve Znojmě jsme padli 0:2 a poprvé tak na jihu Moravy nebodovali

1.SC Znojmo - FK Baník Sokolov  2:0  (1:0)
ŽK: 59. Pázler, 61. Hříbek, 88. Žondra - 85. Čada
Rozhodčí: Nenadál – Zeman, Ratajová
1.SC Znojmo: Andrejko – Yonov, Okleštěk, Kovačić (90+1. Hrazdílek), Odehnal, Stáňa (70. Ledecký), Helísek, Lacko (K), Hříbek, Pázler (88. Yilmaz), Žondra
FK Baník Sokolov: Belaň - Blažek, Vondráček, Hofmann, Hrubý - Čada (K), Ouedraogo (18. Vaněček) - Machek (69. Šamánek), Dvořák (82. Kobylík), Pouček - Červenka
Počet diváků: 1082

V sokolovské sestavě se od minulého utkání změnilo složení pouze na jednom postu. Zraněného Vrtělku nahradil ve středu záložní formace Ouedraogo, který proti Frýdku-Místku pykal za čtyři žluté karty.

Oba celky začaly poměrně ofenzivně, dokázaly akce dotáhnout až k šestnáctce soupeře, ale na první vážnější příležitost se čekalo deset minut. To se do vzduchu zavěsil Hříbek, ale hlavou minul. O pár minut později se skvělým zákrokem blýskl Belaň, když zneškodnil střelu Kovačiće. Totéž se mu podařilo i s dalekonosným pokusem Oklešťka. V 18. minutě musel trenér Šmejkal poprvé sáhnout ke střídání, když místo zraněného Ouedraogoa nastoupil Vaněček.

Ve 20. minutě se změnilo skóre, když Žondra vyslal kolmicí do úniku Pázlera a ten proti Belaňovi nezaváhal - 1:0. Baníkovci mohli srovnat po pěti minutách, jenže Červenka na centr ze strany nedosáhl. Krátce před přestávkou si Západočeši vypracovali dvě zajímavé šance. Nejprve v dobré pozici Hofmann přestřelil, poté Dvořák napálil balón jen do boční sítě. Do šaten tak šli spokojenější domácí hráči, vedli totiž 1:0.

Po změně stran opět zahrozil nejlepší střelec Baníku Červenka, jenže svou hlavičkou namířil jen vedle brány. V 71. minutě byl v pokutovém území Baníku faulován Kovačić a z následné penalty se znojemský matador Yonov nemýlil, střelou pod břevno zvýšil na 2:0. Ve druhém poločase nastoupili Šamánek s Kobylíkem, ale ani oni nepomohli Baníku vstřelit kontaktní branku a zápas zdramatizovat. Sokolovští fotbalisté ve Znojmě prohráli 0:2 a poprvé v druholigové historii si z tamního stadionu nepovezou ani jeden bod.