U15 nestačili na Boleslav

st 15.10., Jan Kašpar

S o k o l o v - Velké zklamání panovalo po utkání s Mladou Boleslaví v kabině U15. Baníkovci totiž doma prohráli 0:3.

10.kolo, neděle 12.10.2014
FK Baník Sokolov - FK Mladá Boleslav  0:3  (0:1)
FK Baník Sokolov: Süttö – Deme, Stolec, Burda, Synek – Dvořák, Dotzauer – Čečák, Dolejší, Fišer – Štursa

Trenér Petr Schneider: „Toto utkání se hodnotí velmi těžko, protože se klukům nedá moc vyčítat. Po celé utkání jsme byli lepší kombinačně. V prvním poločase se nám dařilo útočit hlavně po stranách. Před branku jsme poslali několik nebezpečných centru, které většinou prolétly vápnem anebo je soupeř odvrátil. Ve druhém poločase už soupeř dokázal lépe reagovat na naší křídelní hru. Přesto, že jsme měli míč po většinu času pod kontrolou, nedokázali jsme si vytvořit vyložené šance. A tak góly po brejkových situací padaly do naší branky. Výsledek utkání je pro nás všechny velké zklamání. Prohrát jsme si prostě nezasloužili.“