U15 jedou z Mostu bez bodů

út 7.10., Jan Kašpar

M o s t - Hornické derby mají za sebou žáci U15. V Mostě se jim ale nezadařilo a po porážce 0:3 jedou domů s prázdnou.

9.kolo, sobota 4.10.2014
FK Baník Most 1909 - FK Baník Sokolov  3:0  (1:0)
FK Baník Sokolov: Süttö – Shorný, Strmiska, Burda, Synek (58. Stolec) – Dolejší, Dotzauer – Dlouhý, Štursa (65. Bursík), Dvořák (36. Václavík) – Fišer

Trenér Petr Schneider: „V utkání jsme opět prospali úvod a pustili soupeře do několika nebezpečných šancí. Zhruba po patnácti minutách jsme hru začali vyrovnávat a dostávali se do šancí. Naše zlepšení opadlo po první inkasované bránce a dokonce poločasu byl soupeř lepší. Nás muže mrzet brejková situace v samém závěru první půlky, kdy Štursa šel sám na bránu. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a kluci makali. Bohužel jsme neproměnili ani jednu z vypracovaných šancí. Tu největší měl Fišer, který téměř před prázdnou bránou napálil míč do vracejícího obránce na brankové čáře. Celkově musíme uznat, že výhra Mostu je zasloužená.“