U15 doma podlehli Budějovicím

čt 4.9., Jan Kašpar

S o k o l o v - S Českými Budějovicemi se U15 utkali na domácí půdě. A Jihočeši si ze Sokolova odvezli vítězství 0:3.

4.kolo, neděle 31.8.2014
FK Baník Sokolov - SK Dynamo Č. Budějovice  0:3  (0:1)
FK Baník Sokolov: Süttö – Shorný, Stolec, Štursa, Dlouhý – Hůrka (51. Dvořák) – Čečák (52. Bursík), Šulc, Dotzauer, Deme (36. Sozanský) – Franc (36. Synek)

Trenér Petr Schneider: "O osudu utkání rozhodly situace z konce poločasu a ze začátku druhé půle, kdy jsme inkasovali laciné branky. Celkově byl soupeř fotbalovější. My jsme hlavně ze začátku utkání měli velké problémy se zpracováním míče. Vůbec se nám nedařil první dotek a balony nám odskakovaly. Postupem času jsme hru vyrovnávali a měli několik nebezpečných střel. Ve druhé půli se už se na klucích projevila únava z Kouba Cupu, který absolvovali v minulém týdnu a někteří dohrávali se sebezapřením.