U13 vyhráli na Meteoru

út 7.10., Jan Kašpar

P r a h a - V hlavním městě, na hřišti Meteoru, se představili U13. A z Prahy si odvezli vítězství 5:2.

7.kolo, sobota 20.9.2014
Meteor Praha - FK Baník Sokolov  2:5  (0:1)
Meteor - Baník 2:0
FK Baník Sokolov: 1. tým: Surovec – Kalenda, Kolář, Slezák – Novák, Nedbalý, Luhan – J.Richter (Kompit, Fiala)
2. tým: juks – Dubnický, Sys, Škrabák – T.Richter, Červenka, Tesař – Čermuš (Sirakov, Friml)

Sedmé kolo mistrovské soutěže odehráli mladší žáci U13 v Praze na Meteoru. První poločas byl poměrně vyrovnaný, přesto měli hráči Sokolova mírnou převahu. Avšak opět nedokázali využít mnoho jasných šancí a tak poločas skončil jen 1:0 pro Sokolov. V druhé polovině utkání bylo první mužstvo Baníku jasným favoritem, kdy soupeře dostávalo hodně pod tlak a potrdilo to i čtyřmi góly. Druhé mužstvo hrálo opět vyrovnané utkání, ale dvě chyby v defenzívě soupeř využil ke střelení branek. Přesto si nakonec hráči FK Baníku Sokolov odváží z Prahy cenné vítězství 5:2.